Croatia Open 2018, Rijeka, 30.9.2018

Močnega mednarodnega turnirja CROATIA OPEN 2018, na katerem je bilo prijavljenih več kot 1900 tekmovalcev, se je udeležilo tudi 9 tekmovalcev iz Karate Kluba Kolektor Idrija.

Lan Kržišnik je v kategoriji U10 +38kg v finalu z odlično borbo premagal predstavnika s Slovaške ter osvojil 1. mesto.

Gal Kržišnik je v kategoriji U14 +57kg po odličnih borbah prišel v finale, kjer je v izenačeni borbi šele po sodniški odločitvi izgubil, ter tako osvojil odlično 2. mesto.

Eva Bajuk je v kategoriji deklic U14 -55kg osvojila 3. mesto.

Gaja Humar pa je v kategoriji deklic U12-44kg po izjemni borbi v finalu premagala predstavnico Hrvaške ter osvojila 1. mesto.

Mark Filipič je osvojil 5. mesto.

Ostali tekmovalci so prav tako prikazali odlične borbe, zmanjkalo pa jim je malo športne sreče.

Rezultati tekmovalcev Karate Kluba Kolektor Idrija na mednarodnih turnirjih, so dober pokazatelj trdega dela tekmovalcev in trenerske ekipe.

foto - Rijeka18-3foto - Rijeka18-2foto - Rijeka18-14foto - Rijeka18-12foto-Rijeka18-11foto - Rijeka18-10foto - Rijeka18-5