Začetek sezone 2018/2019 in razdelitev v skupine

dgr-3040

Z začetkom septembra začnejo ponovno potekati programi, ki jih organiziramo v sklopu našega kluba. Programi začnejo potekati po urniku po spodaj navedenih datumih.

Idrija (karate za otroke, mladostnike in odrasle, kick boks): 4.9.

Cerkno (karate za otroke, mladostnike in odrasle): 5.9.

Sp. Idrija (karate za otroke in mladostnike): 4.9.

Žiri (karate za otroke, mladostnike in odrasle): 4.9.

Črni Vrh, Ljubljana (karate za otroke in mladostnike): 5.9.

Logatec (karate za otroke, mladostnike): 7.9.

Idrija (Taijiquan in funkcionalna vadba za odrasle): 17.9.

Povezave do urnikov po krajih vadbe:

SKUPINE IDRIJA – urnik

SKUPINE SPODNJA IDRIJA – urnik

SKUPINE ČRNI VRH -urnik

SKUPINE ŽIRI – urnik 

SKUPINE CERKNO – urnik

SKUPINE LOGATEC – urnik

SKUPINE LJUBLJANA – urnik

Vse začetne skupine začnejo z vadbo po urniku po datumu prvih vpisov.

Vse ostale informacije si lahko pogledate tudi na naši spletni strani http://www.premik.si/karate-institute/ .

O začetku akrobatike in razdelitve v skupine boste dobili posebna obvestila.

Razdelitev v skupine je objavljena na naši spletni strani. V kolikor se v skupini ne najdete, nam to sporočite na e-naslov info@premik.si in se kar priključite lanski skupini.

Prosimo, bodite pozorni, saj smo nekatere skupine zaradi združevanja skupin in reorganizacije članov skupin nekoliko spremenili oz. jih preimenovali! Dobro poglejte, v katero skupino spadate, da si pogledate ustrezen urnik.

V primeru, da vam urnik ne odgovarja ali bi radi sodelovali v drugi skupini, se lahko dogovorite za spremembo.

SKUPINE 2018-2019

NADALJEVALNA  IDRIJA

  1. Daniel Zelenc
  2. Dilajla Ćehić
  3. Dina Zečiri
  4. Eldin Sabljaković
  5. Gal Gruden
  6. Nal Kržišnik
  7. Anže Albreht Eržen
  8. Neo Primožič
  9. Sofija Brelih
  10. Tej Gosler
  11. Tilen Jurjavčič
  12. Vida Zupančič

TEKMOVALNA/NADALJEVALNA 5

  1. Vid Šegina
  2. Tibor Ogrič
  3. Janez Zabukovec
  4. Alja Franzini
  5. Zoja Kacin
  6. Rok Florjančič
  7. Vital Bizjak
  8. Miha Logar
  9. Maj Pivk
  10. Metka Mrak
  11. Petja Šabec Rupnik
  12. Tijan Bašelj
  13. Vita Kreft

TEKMOVALNA 4

  1. Lan Kržišnik
  2. Voranc Lapajne
  3. Vasja Bizjak
  4. Zoran Bubalo
  5. Marc Permozer
  6. Val Sedej
  7. Mark Bačnar
  8. Amadej Polajanec
  9. Edmir Rizvič

TEKMOVALNA 3

  1. Gaja Humar
  2. Lena Kleindiest
  3. Filip Kacin
  4. Din Muhić
  5. Sara Hartman
  6. Jure Florjančič
  7. Drejc Boškovič
  8. Manca Strel
  9. Neža Strel

TEKMOVALNA 2

  1. Beno Božič
  2. Linda Božič
  3. Lenart Boškovič
  4. Aljaž Kos
  5. Oliver Svit Cigale
  6. Tea Logar
  7. Nuša Šubic
  8. Lana Mohorič
  9. Sofija Carli

TEKMOVALNA 1

  1. Gal Kržišnik
  2. Maruša Sara Carli
  3. Hana Pavšič
  4. Ajda Štucin
  5. Tit Primožič
  6. Tjaž Oblak
  7. Petra Zajc
  8. Benjamin Bajuk
  9. Ajdin Muhič
  10. Eva Bajuk
  11. David Vončina
  12. Tonja Hladnik
  13. Tereza Hladnik
  14. Alja Vita Kržišnik
  15. Cene Božič

NADALJEVALNA SP.IDRIJA

  1. Taja Alič
  2. Anže Svetik
  3. Nejc Rekajne Felc
  4. Nika Jeram
  5. Peter Brus
  6. Sid Mlinar
  7. Tim Čibej
  8. Tina Krapež
  9. Tjaš Pelhan
  10. Val Leban
  11. Tibor Carli

TEKMOVALNA, SPODNJA IDRIJA

  1. Žan Balažic
  2. Tijan Čuk
  3. Danijel Čuk
  4. Nika Mlakar
  5. Aljaž Bončina
  6. Manca Rekajne Felc
  7. Lovro Gnezda
  8. Luka Mlakar
  9. Mark Filipič
  10. Taš Seljak
  11. Maj Carl
  12. Žan Brelih

NADALJEVALNA ČRNI VRH

  1. Onja Habe
  2. Zala Krajnik
  3. Elija Živković
  4. Ema Brajer
  5. Emili Rupnik
  6. Fran Tominec
  7. Ivano Barić
  8. Neli Čuk

TEKMOVALNA ČRNI VRH

  1. Mirjam Krevs
  2. Martin Fajdiga
  3. Mark Krajnik
  4. Aljaž Poženel
  5. Urban Lampe
  6. Jonatan Čuk
  7. Tim Žužek
  8. Jan Vitan Rupnik
  9. Veronika Fajdiga
  10. Marija Rudolf

ŽIRI NADALJEVALNA

  1. Jurij Gluhodedov
  2. Neža Sedej
  3. Nika Oblak
  4. Tian Klemenčič
  5. Tinkara Vidmar
  6. Brin Novak
  7. Matic Podobnik
  8. Nina Mazzini

TEKMOVALNA 2, ŽIRI

  1. Nana Zupančič
  2. Lana Vrhovec
  3. Lia Krvina
  4. Manca Plesec
  5. Jaka Oblak
  6. Maruška Demšar

TEKMOVALNA 1, ŽIRI

  1. Eva Bajuk
  2. Mija Novak
  3. Denis Jurca
  4. Andraž Sedej
  5. Ema Paternoster
  6. Dian Logar
  7. Luka Perič
  8. Jurij Erznožnik

CERKNO NADALJEVALNA

  1. Julija Bizjak
  2. Mark Razpet
  3. Mark Serjun
  4. Miha Miklavčič
  5. Polonca Bašelj
  6. Urban Ladiha
  7. Ambrož Trpin
  8. Tai Ozebek
  9. Kevin Kerčmar

CERKNO TEKMOVALNA

  1. Kimi Obid
  2. Živa Božič Lapanja
  3. Timon Venko
  4. Nina Domnik
  5. Julija Seljak
  6. Jan Hojak

LJUBLJANA, NADALJEVALNA 1

  1. Daša Vuga
  2. Gaja Vovk
  3. Alexia Ivanovič
  4. Aljaž Dekleva
  5. Nik Ljubek
  6. Val Peter Cocej
  7. Tim Dolenšek
  8. Janž Maksim Ulčar
  9. Ajda Katarina Ulčar

LJUBLJANA, NADALJEVALNA  2

  1. Niko Srebrnič
  2. Lorena Svilar
  3. Luka Ogrinc Konda
  4. Bartol Grgič
  5. Ažbe Korenčan
  6. Maksym Syrotiuk
  7. Miha Ručman
  8. Daniel Kobzev
  9. Neža Debevc

ZAČETNA / NADALJEVALNA LOGATEC

  1. Alek Tuljak
  2. Aidan Lozić
  3. Isa Lozić
  4. Žan Lapajne

NADALJEVALNA LOGATEC

  1. Lenart Kogej
  2. Jaka Kogej
  3. Luka Sever Sakelšek
  4. Zoja Sever Sakelšek