Izjava Karate klub Žiri

Skladno z določili Uredbe o varstvu posameznikov pri obdelavi osebnih podatkov in o prostem pretoku takih podatkov (EU 2016/679) in Zakona o varstvu osebnih podatkov (Ur. l. RS, 86/04 in nadaljnji), sprejema Karate klub Žiri, Partizanska c. 101, 4226 Žiri, naslednjo:

IZJAVA O VARSTVU OSEBNIH PODATKOV

Splošno

S to izjavo Karate klub Žiri opredeljuje način obdelave: zbiranja, beleženja, urejanja, strukturiranja, shranjevanja, prilagajanja, spreminjanja, preklica, vpogleda, uporabe, razkritja vaših osebnih podatkov.

Pojmi, uporabljeni v tej izjavi, so povzeti iz 4. čl. Uredbe o varstvu posameznikov pri obdelavi osebnih podatkov in o prostem pretoku takih podatkov (v nadaljevanju »Uredba«).

Katere osebne podatke obdelujemo

Karate klub Žiri obdeluje osebne podatke, ki so potrebni za izvajanje vadbenega procesa za člane Karate kluba Žiri. Ti osebni podatki so: ime in priimek člana, ime in priimek zakonitega skrbnika v primeru mladoletnih oseb, bivališče člana, bivališče zakonitega skrbnika v primeru mladoletnih oseb, elektronski naslov, telefonska številka člana, telefonska številka zakonitega skrbnika v primeru mladoletnih oseb, datum rojstva člana – obiskovalca tečaja, izdani računi, članarine in vadnine, preverjanje znanja, ocene izpitov, rezultate tekmovanj, rezultate testiranj, prisotnost na vadbeni enoti, podatki o boleznih in posebnih stanjih, ki jih trener mora poznati, da lahko omogoči varno vadbo.

V primeru registracije v Karate zvezo Slovenije zbiramo tudi enotno matično številko in številko zdravstvenega zavarovanja in fotografijo člana za tekmovalno izkaznico.

Zakaj klub zbira in obdeluje osebne podatke

Namen obdelave osebnih podatkov je:

  • Podatke o vašem imenu in priimku ter naslovu zbiramo zaradi priprave pogodbe in izdaje računov;
  • Podatke o imenu in priimku ter starosti otroka zbiramo zaradi izvedbe programa, razvrščanja v ustrezne skupine;
  • Podatke o telefonski številki zbiramo zaradi možnosti obveščanja o morebitnih odpovedih ali spremembah v zvezi s tečajem iz kakršnihkoli razlogov;
  • Podatke o elektronskem naslovu zbiramo zaradi obveščanja o novostih, posredovanju informacij, obveščanja o spremembah, obveščanju o tekmovanjih in dogodkih na nivoju kluba ali Karate Zveze Slovenije, za obveščanje članov o začetku nove sezone in razporeditvi v nove skupine in obveščanje članov o novih vpisih ob začetku sezone;
  • Podatke o boleznih in posebnih stanjih zbiramo zato, da se lahko trener v primeru zapletov ustrezno odzove;
  • Podatke o ocenah izpitov, rezultate tekmovanj in testiranj, zbiramo z namenom spremljanja in načrtovanja vadbenega procesa. Rezultate s tekmovanj uporabljamo tudi pri prijavi na občinske razpise za sofinanciranje športa ter jih objavljamo v javnih medijih;
  • Podatke o enotni matični številki in številki zdravstvenega zavarovanja zbiramo v primeru registracije naših članov v nacionalno panožno zvezo.

Kakšne so moje pravice v zvezi z obdelavo osebnih podatkov

Karate klub Žiri sprejema vse ukrepe, da ohranja vaše podatke točne.

Skladno z evropsko uredbo in slovensko zakonodajo imate določene pravice glede vaših osebnih podatkov, ki jih družba obdeluje. Predvsem imate pravico do dostopa do osebnih podatkov in popravka ali izbrisa osebnih podatkov, ali do omejitve obdelave ter pravico do ugovora obdelavi in prenosljivosti podatkov.

V kolikor želite uveljavljati katero od teh pravic, lahko kadarkoli kontaktirate naš klub na e-naslov info@premik.si.

Ali klub razkriva in posreduje osebne podatke tretjim osebam

Karate klub Žiri ne razkriva in ne posreduje ali prodaja osebnih podatkov tretjim osebam. Dostop do vaših osebnih podatkov ima tudi podjetje Moje spretnosti d.o.o., ki upravlja s platformo Moje spretnosti. Podjetje Moje spretnosti d.o.o. ne razkriva in ne posreduje ali prodaja osebnih podatkov tretjim osebam.

Vaše osebne podatke razkrijemo tretjim osebam, z izjemo podjetja Moje spretnosti d.o.o., le v primeru, da tako zahteva zakonodaja.

Kako dolgo družba hrani osebne podatke

Karate klub Žiri hrani vaše osebne podatke dokler ste član kluba.

Članstvo se prekine, ko na elektronski naslov info@premik.si podate izjavo za trajni izpis iz kluba.

Ob trajnem izpisu lahko zahtevate tudi izbris vaših podatkov. V tem primeru se bodo vaši podatki anonimizirali in ne bodo več dostopni. Osebne podatke, ki jih ne potrebujemo več za tekoče poslovanje iz zakonskih razlogov, uničimo in trajno odstranimo ter izbrišemo iz vseh naših evidenc v roku 6 mesecev po prejemu vaše izpisne izjave.

Anonimizirane arhivirane osebne podatke lahko klub za statistično in podobno uporabo uporablja tudi dlje, če to ni z zakonom prepovedano.

V primeru dolgotrajne bolezni, poškodb ali drugih nepredvidenih razlog, se iz kluba lahko tudi začasno izpišete. V primeru začasnega izpisa vaše podatke hranimo in vas tudi obveščamo o novostih in dogodkih v klubu.

Kako lahko kontaktiram družbo glede zaščite osebnih podatkov

V kolikor želite vpogledati v osebne podatke, ki jih hranimo o vas, jih spremeniti ali umakniti soglasje za hrambo, nas prosim kontaktirajte na info@premik.si.

V kolikor se ne strinjate z načinom našega ravnanja z vašimi osebnimi podatki, vas prosimo, da nas o tem obvestite. V primeru, da vaše pritožbe ne rešimo na ustrezen način, pa imate pravico do vložitve pritožbe pri nadzornemu organu, t. j. pri Informacijskemu pooblaščencu RS.

Prosimo, kontaktirajte nas tudi v primeru, da imate kakršnakoli vprašanja glede načina uporabe osebnih podatkov, ki morebiti ni naveden v tej izjavi.

Končne določbe

Ta izjava o varstvu osebnih podatkov začne veljati z dnem 25.5.2018.

Karate klub Žiri lahko spremeni, dopolni, uskladi, popravi ipd. to izjavo na način, da odraža njeno politiko poslovanja, ter da se uskladi z veljavno zakonodajo.

Tako spremenjena izjava bo učinkovala od objave.

O vsaki spremembi vas bomo obvestili po elektronski pošti ter izjavo objavili na spletni strani www.karate-institute.org.

2. POKAL KOLEKTORJA

14.4. bomo V Modri dvorani v Idriji organizirali POKAL KOLEKTORJA, ki ga sestavljata dve tekmovanji: 5. ZMAJČKOVO TEKMOVANJE: Namenjeno je vsem članom našega kluba. Tekmovanje je obvezno, z udeležbo na tekmovanju otroci pridobijo dodatno točko pri opravljanju izpita na koncu leta. Rezultati tekmovanja se bodo vpisovali v aplikacijo MOJE SPRETNOSTI, tako da bodo lahko otroci […]

9. POLETNI TABOR KARATE INŠTITUTA – BOHINJ 18.8. do 22.8.2018

RAZLIČNE DELAVNICE ZA OTROKE IN ODRASLE, PRIPRAVE ZA TEKMOVALCE Letos bomo ponovno organizirali tokrat že 9. poletni tabor, ki bo potekal v Bohinju.  Tabora se je lani udeležilo veliko število ljubiteljev borilnih veščin vseh starosti. Tokratni tabor je namenjen otrokom, mladostnikom in odraslim. Program za otroke in mladostnike poteka od sobote, 18.8., do srede, 22.8.2018. […]

HITER POGLED NA LETO 2017 in VOŠČILO

Za nami je še eno uspešno tekmovalno in vadbeno leto. V letu 2017 so naši trenerji prenašali znanje karateja, drugih borilnih veščin in akrobatike v Idriji, Sp. Idriji, Žireh, Cerknem, Ljubljani, Logatcu in Črnem Vrhu. V naštetih krajih se je vadbe redno udeleževalo 270 otrok in mladostnikov in nekaj čez 50 odraslih. Leto je bilo […]

Zaključevanje kontrolnega testirana jesen 2017 in pregled rezultatov

S prvim tednom v januarju zaključujemo kontrolno testiranje, v katerega smo vključili naslednje teste (vsi testi so v video obliki predstavljeni v aplikaciji Moje spretnosti): Tek 4X12 metrov, Test agilnosti (t test), Test gibljivosti( špaga in predklon), Test na koordinacijski lestvi, Test moči (skleca, pravilnost in število). Mlajši člani niso izvajali vseh testov, ampak samo […]

Pridružite se začetnim in nadaljevalnim tečajem karateja za odrasle

Spoštovani! Obveščamo vas, da bomo v tem šolskem letu organizirali začetne in nadaljevalne treninge karateja za odrasle v naslednjih krajih: Idrija, Žiri, Cerkno.  Vsi, ki vas je tovrstna vadba v preteklosti že veselila sedaj pa zbirate motivacijo, da bi se nam pridružili ter vsi, ki bi radi na novo preizkusili celostno psihofizično vadbo karateja, ste […]

Začetek sezone 2017/2018

Spoštovani člani in članice, Z začetkom septembra začnejo ponovno potekati programi, ki jih organiziramo v sklopu našega kluba. Programi začnejo potekati po urniku po spodaj navedenih datumih. Idrija, Cerkno (karate za otroke, mladostnike in odrasle): 4. 9. 2017 Sp. Idrija (karate za otroke in mladostnike): 5. 9. 2017 Žiri, Črni Vrh, Ljubljana (karate za otroke, […]

VPISI V ZAČETNE PROGRAME V SEZONI 2017/2018

V šolskem letu 2017/2018 bomo vpisovali v začetne programe karateja in akrobatike za otroke in mladostnike  ter v programe karateja, taijiquana in mešanih borilnih veščin za mladostnike in odrasle. Programi karateja in akrobatike za otroke in mladostnike  Idrija: mala telovadnica ŠPC, 11. 9. , 18. 9. in 25. 9. ob 16:30 Sp. Idrija: mala telovadnica […]

Poletni tabora Karate instituta, osnovne informacije

Ker se tabor hitro približuje, vam pošiljamo potrebne informacije glede organizacije tabora. Za tiste, ki ste se prijavili za organiziran avtobusni prevoz, je odhod avtobusa z avtobusne postaje v Idriji v sredo, 16.8.2017, ob 9. uri. Nastanitev v Dijaškem domu Portorož je do 11. ure, ob 12. uri je kosilo. Po kosilu začnemo z aktivnostmi […]

Izpiti in zaključek sezone 2016/2017

Spoštovani člani, Bližajo se izpiti in zaključek sezone, zato vas obveščamo o datumih izpitov in datumih zaključka sezone po posameznih skupinah in krajih. Po opravljenih izpitih nas čaka še nekaj treningov z različnimi vsebinami, ki se bodo od skupine do skupine, glede na možnosti, ki jih imamo v posameznih krajih, razlikovale. Izpiti 2017: Izpite bomo […]

8. POLETNI TABOR KARATE INŠTITUTA – PORTOROŽ 16.8. do 20.8.2017

RAZLIČNE DELAVNICE ZA OTROKE IN ODRASLE, PRIPRAVE ZA TEKMOVALCE Letos bomo ponovno organizirali tokrat že 8. poletni tabor, ki bo potekal v Portorožu.  Tabora se je pred leti vedno udeležilo veliko število ljubiteljev borilnih veščin vseh starosti. Tokratni tabor je namenjen otrokom, mladostnikom in odraslim. Program za otroke in mladostnike poteka od srede 16.8. do […]