Poletni tabor 2018 Bohinj – program in razdelitev v skupine

DSC00342

Ker se tabor hitro približuje, vam pošiljamo potrebne informacije glede organizacije tabora.

Organiziran prevoz

Za tiste, ki ste se prijavili za organiziran prevoz, je odhod z avtobusne postaje v Idriji v soboto, 18.8.2018, predvideno ob 9. uri (o morebitni spremembi vas še obvestimo). Predvideno bo en kombi šel čez Žiri, da udeležencem iz tega kraja ne bo treba priti v Idrijo. O tem vas še naknadno točno obvestimo. Nastanitev v CŠOD Bohinj je predvidena ob 11. uri (to nam še potrdijo, če bodo naredili izjemo, saj je drugače nastanitev po kosilu), ob 12. uri je kosilo. Po kosilu začnemo z aktivnostmi po programu.

Tabor zaključimo v sredo, 22.8.2017, ostanemo pa še na kosilu, zato je odhod z organiziranim prevozom (za tiste, ki ste se prijavili) iz Bohinja predviden okrog 12.30, prihod nazaj na avtobusno postajo v Idrijo pa med 14.30 ter 15. uro. Prosimo za razumevanje, če bosta, zaradi nepredvidenih prometnih dogodkov na poti, kombija imela kaj zamude. Račun za prevoz prejmete po pošti.

Okvirni urnik programa za otroke in mladostnike:

7.00       BUJENJE

7.30 – 8.00          KONDICIJSKI TRENING (lahkoten tek, štafete, stabilizacija, itd.) ( Petra)

8.00 – 8.30         ZAJTRK

9.00 – 10.15       KATE (Skupina 1) (Maša, Petra, Jernej)

BORBE (Skupina 2) (Patricija)

Razdelitev v dve skupini pošiljamo v priponki.

10.30 – 12.30     AKTIVEN PROSTI ČAS (Igre z žogo in druge aktivnosti) (Patricija, Maša, Petra)

12.30 – 13.30     KOSILO

13.30 – 15.00     POČITEK

15.00 – 17.00     AKTIVEN PROSTI ČAS (delavnice) (Maša likovne delavnice, Patricija, Ana, Jernej kopanje in ostalo)

17.00 – 18.30     KATE (Skupina 2) (Maša, Petra)

BORBE (Skupina 1) (Patricija, Jernej)

19.00 – 20.00     VEČERJA

20.00 – 22.00     VEČERNI PROGRAM (Petra, Patricija)

22.00 – 7.00       SPANJE

 

Okvirni urnik programa za odrasle:

Pričetek je v soboto s popoldanskim treningom, konec v sredo s kosilom (tisti s skrajšanim 3-dnevnim programom pa v ponedeljek s kosilom).

7:00       BUJENJE

7:30 – 8:00          Jutranja vadba TAJIQUAN – dihalna Forma, avtogeni trening, aktivno sproščanje

8:00 – 9:00          ZAJTRK

10:00 – 11:00    OSNOVE DELA V PARU (vadba v paru taijiquan, vadba z mečem)

11:00 –  11:45    UČENJE NOVE KARATE KATE Z APLIKACIJAMI (pravilna izvedba tehnik in video analiza.)

12:00 – 13:30     KOSILO

13:30 – 17:30     AKTIVEN PROSTI ČAS

18:00 – 19:00     OSNOVE UČINKOVITEGA GIBANJA V KARATEJU (osnovne in mojstrske tehnike, vaje za stabilizacijo in gibljivost)

19:00 -20:00    OSNOVE KARATE BORBE (dogovorjena in prosta borbena igra, tehnike sproščanja in relaksacije)

20:00 – 21:00     VEČERJA

21:00 – 22:00    VIDEO ANALIZA (ali druženje)

23:00 – 7:00       SPANJE

Osnovne stvari, ki jih potrebujete:

 • Celotna karate oprema (kimono, pas, rokavice, ščitniki – tisti, ki jih imate)
 • Telovadni copati za kondicijske treninge
 • Zadostno število kompletov kratkih majčk in hlač za kondicijske treninge
 • Dolga oblačila v primeru slabšega vremena
 • Pižama oz. oblačila za spanje
 • Sobni copati
 • 2 kopalke, brisače
 • Krema za sončenje
 • Sredstvo proti komarjem
 • Sušilec za lase (po potrebi)
 • Milo za tuširanje, šampon, zobna ščetka in pasta, ostali higienski pripomočki po potrebi
 • Kapa za zaščito pred soncem
 • Družabna igra (za aktiven prosti čas)
 • Trajna steklenička za vodo
 • Denar za sladoled
 • OSEBNI DOKUMENT, ki ga potrebujejo za vpis ob prihodu v CŠOD Bohinj (te dokumente naj otroci oddajo trenerjem, da jih oni hranijo v času tabora ter jih otrokom vrnejo na koncu tabora). POMEMBNO: prosimo, da nam najkasneje do srede posredujete številko osebnega dokumenta, s katerim se boste v CŠOD identificirali, tip osebnega dokumenta (osebna, potni list, itd…) ter datum in kraj rojstva. To nujno potrebujejo za prijavo.

Prosimo vas, da nam sporočite kakšne otrokove posebnosti (če le-tega niste zapisali ob prijavi na tabor), npr. alergije – prosimo za napotke v primeru reakcije in priložena zdravila, hoja v spanju, itd… Če ste v zadnjem času menjali telefonsko številko, vas prosimo za nov kontakt, da vas lahko pokličemo v nujnih primerih (bolezen otroka, itd…).

Telefonov naj otroci nimajo s seboj! Če bo kaj nujnega, vas pokličemo mi, aktiven prosti čas pa bodo preživljali na druge načine, ne z uporabo telefonov.

Likovne delavnice bo vodila trenerka Maša Gala, ki je tudi akademska slikarka. Za tiste, ki se boste likovnih delavnic udeležili manjkrat, imamo material zagotovljen. Če pa bi se radi teh delavnic udeležili redno vsak dan, torej 4 dni po 2 uri, je pa zaželjeno, da dodaten material prinesete s sabo (npr. dodatni čopiči, platno, oziroma karkoli bi si želeli ustvariti, kakršenkoli material za ustvarjanje).

V primeru kakršnih koli sprememb vas pa seveda obvestimo naknadno.

Pa prijetne dni na taboru vam želimo!

Kolektiv karate kluba

Razdelitev v skupine otrok in mladostnikov

Skupina 1.
1. Julija Seljak
2. Gal Kržišnik
3. Maruša Sara Carli
4. Mija Novak
5. Hana Pavšič
6. Tea Logar
7. Jurij Erznožnik
8. Eva Bajuk
9. Cene Božič
10. Andraž Sedej
11. Gaja Humar
12. Ajda Štucin
13. Žan Brelih
14. Mark Filipič
15. Luka Mlakar

Skupina 2.
1. Marc Permozer
2. Lena Kleindienst
3. Beno Božič
4. Luka Sever Sakelšek
5. Zoja Sever Sakelšek
6. Nika Oblak
7. Tim Dolenšek
8. Zala Oražem Ćosić
9. Luka Oražem Ćosič
10. Voranc Lapajne
11. Janž Maksima Ulčar
12. Ajda Katarina Ulčar
13. Nana Zupančič
14. Lia Krvina
15. Aljaž Bolčina
16. Neli Majnik
17. Tilen Jurjavčič
18. Lan Kržišnik

2. POKAL KOLEKTORJA

14.4. bomo V Modri dvorani v Idriji organizirali POKAL KOLEKTORJA, ki ga sestavljata dve tekmovanji: 5. ZMAJČKOVO TEKMOVANJE: Namenjeno je vsem članom našega kluba. Tekmovanje je obvezno, z udeležbo na tekmovanju otroci pridobijo dodatno točko pri opravljanju izpita na koncu leta. Rezultati tekmovanja se bodo vpisovali v aplikacijo MOJE SPRETNOSTI, tako da bodo lahko otroci […]

9. POLETNI TABOR KARATE INŠTITUTA – BOHINJ 18.8. do 22.8.2018

RAZLIČNE DELAVNICE ZA OTROKE IN ODRASLE, PRIPRAVE ZA TEKMOVALCE Letos bomo ponovno organizirali tokrat že 9. poletni tabor, ki bo potekal v Bohinju.  Tabora se je lani udeležilo veliko število ljubiteljev borilnih veščin vseh starosti. Tokratni tabor je namenjen otrokom, mladostnikom in odraslim. Program za otroke in mladostnike poteka od sobote, 18.8., do srede, 22.8.2018. […]

HITER POGLED NA LETO 2017 in VOŠČILO

Za nami je še eno uspešno tekmovalno in vadbeno leto. V letu 2017 so naši trenerji prenašali znanje karateja, drugih borilnih veščin in akrobatike v Idriji, Sp. Idriji, Žireh, Cerknem, Ljubljani, Logatcu in Črnem Vrhu. V naštetih krajih se je vadbe redno udeleževalo 270 otrok in mladostnikov in nekaj čez 50 odraslih. Leto je bilo […]

Zaključevanje kontrolnega testirana jesen 2017 in pregled rezultatov

S prvim tednom v januarju zaključujemo kontrolno testiranje, v katerega smo vključili naslednje teste (vsi testi so v video obliki predstavljeni v aplikaciji Moje spretnosti): Tek 4X12 metrov, Test agilnosti (t test), Test gibljivosti( špaga in predklon), Test na koordinacijski lestvi, Test moči (skleca, pravilnost in število). Mlajši člani niso izvajali vseh testov, ampak samo […]

Pridružite se začetnim in nadaljevalnim tečajem karateja za odrasle

Spoštovani! Obveščamo vas, da bomo v tem šolskem letu organizirali začetne in nadaljevalne treninge karateja za odrasle v naslednjih krajih: Idrija, Žiri, Cerkno.  Vsi, ki vas je tovrstna vadba v preteklosti že veselila sedaj pa zbirate motivacijo, da bi se nam pridružili ter vsi, ki bi radi na novo preizkusili celostno psihofizično vadbo karateja, ste […]

Vpisi za otroke in mladostnike in programi dela

V šolskem letu 2017/2018 bomo vpisovali v začetne programe karateja in akrobatike za otroke in mladostnike.  Program dela za posamezne starostne skupine si lahko ogledate na spodnjih povezavah.   Program dela 2017/2018 – vedenjske spretnosti Program dela po skupinah 2017/2018 – razvoj splošnih gibalnih sposobnosti Izpitni program   Vpisi v programe karateja in akrobatike za […]

Začetek sezone 2017/2018

Spoštovani člani in članice, Z začetkom septembra začnejo ponovno potekati programi, ki jih organiziramo v sklopu našega kluba. Programi začnejo potekati po urniku po spodaj navedenih datumih. Idrija, Cerkno (karate za otroke, mladostnike in odrasle): 4. 9. 2017 Sp. Idrija (karate za otroke in mladostnike): 5. 9. 2017 Žiri, Črni Vrh, Ljubljana (karate za otroke, […]

VPISI V ZAČETNE PROGRAME V SEZONI 2017/2018

V šolskem letu 2017/2018 bomo vpisovali v začetne programe karateja in akrobatike za otroke in mladostnike  ter v programe karateja, taijiquana in mešanih borilnih veščin za mladostnike in odrasle. Programi karateja in akrobatike za otroke in mladostnike  Idrija: mala telovadnica ŠPC, 11. 9. , 18. 9. in 25. 9. ob 16:30 Sp. Idrija: mala telovadnica […]

Poletni tabora Karate instituta, osnovne informacije

Ker se tabor hitro približuje, vam pošiljamo potrebne informacije glede organizacije tabora. Za tiste, ki ste se prijavili za organiziran avtobusni prevoz, je odhod avtobusa z avtobusne postaje v Idriji v sredo, 16.8.2017, ob 9. uri. Nastanitev v Dijaškem domu Portorož je do 11. ure, ob 12. uri je kosilo. Po kosilu začnemo z aktivnostmi […]

Izpiti in zaključek sezone 2016/2017

Spoštovani člani, Bližajo se izpiti in zaključek sezone, zato vas obveščamo o datumih izpitov in datumih zaključka sezone po posameznih skupinah in krajih. Po opravljenih izpitih nas čaka še nekaj treningov z različnimi vsebinami, ki se bodo od skupine do skupine, glede na možnosti, ki jih imamo v posameznih krajih, razlikovale. Izpiti 2017: Izpite bomo […]